Hos Cool-Living.dk tilbyder vi også lækre produkter inden for make up og opbevaring. Bland andet de lækre kvalites make up pensler fra Gillian Jones. Penslerne er kendte for deres gode kvalitet og eksklusive look. Penslerne opbevares i det dertilhørende etui, som beskytter dem og gør det let, at tage dem med på farten.
Foruden make up pensler, tilbyder vi også forskellige løsninger inden for make up opbevaring, både i form af etuier og bakker til skuffen. Bakkerne gør det let, at holde orden i din make up og de kommer i mange forskellige størrelser og former, så de også kan passe ned i din skuffe.
Hvis du har spørgsmål eller hvis du vil vide mere om en vare, så er du altid velkommen til at kontakte os på mail eller telefon. Husk at vi altid har billig fragt fra 39,- og gratis fragt ved køb over 500,-
2-4 dages levering
2-4 dages levering
2-4 dages levering
2-4 dages levering
2-4 dages levering